. Stará stodola dobře hoří
Spagyria - zdraví z přírody Svět přírodních antibiotik Regenerace

Stará stodola dobře hoří

Vlastimil Brodský

Jiří Melíšek

Příběhy důchodce Františka, ztvárněné Vlastimilem Brodským a Jiřím Melíškem, jsou poslední autentickou knihou, která byla připravena v posledních měsících života tohoto populárního herce. Je doplněna řadou unikátních fotografií z jeho bohaté herecké kariéry.

ISBN: 80-7281-093-6stran: 120 rozměry: 125x200 cena: 149,- Kč  ks  

Kniha Stará stodola dobře hoří je zařazena v těchto kategoriích:

Beletrie, memoáry, Humor,


Další knihy od tohoto autora

Jak se chodí s manekýnou

Známý scénárista a spisovatel představuje v kaleidoskopu vzpomínek kromě své ženy – modelky Olgy – i desítky přátel, mezi nimiž nechybějí osobnosti jako Jan Werich, Miloš Kopecký, Vlastimil Brodský, Miroslav Plzák a mnoho dalších. Kniha je doplněna mnoha unikátními fotografiemi.

Na mou duši do psích uší

Kniha pohádek (nejen) pro děti, které Vlastimil Brodský vyprávěl svému jezevčíkovi Hugovi a které zpracovala Milena Pekárková, je doprovázena půvabnými ilustracemi Marka Brodského.

Robot Emil znovu nastupuje

Spisovatel a scénárista Jiří Melíšek a skvělý ilustrátor Jiří Winter-Neprakta představují staronové příběhy jednoho z nejoblíbenějších dětských hrdinů, který se znovu objevil na světě, tentokrát v garáži strýce Karla na pražském Žižkově. Nebyl mezi námi skoro 30 let a musí si zvykat na úplně nové poměry. Jeho dny i noci jsou, jak jinak, plné dobrodružství a nečekaných událostí, které mu zpříjemňují i komplikují jeho plechový život. Jako vždycky má spostu kamarádů a nikdy ho neopouští smysl pro legraci.

Nakladatelství Eminent; email: eminent(zavináč)eminent.cz; GSM: +420 602 646 504
Distribuce: Emibooks, Jan Hradilek, Nová 184, 252 25 Zbuzany, GSM: +420 603 526 413, email: objednavky(zavináč)eminent.cz
Sklad: Jan Hradílek, Emibooks, Chýnice 1, náměstí