. Tanga z Hamburku
Spagyria - zdraví z přírody Svět přírodních antibiotik Regenerace

Tanga z Hamburku

Arnošt Lustig

Spisovatel, publicista, scénárista a profesor Univerzity of Washington se věnuje psaní beletrie, která je ve světě ceněna jako jeden z nejpůsobivějších obrazů holocaustu s akcentem na zachování lidské důstojnosti v situaci krajního ohrožení. Tímto námětem se zabývá i v židovské trilogii (Lea z Leeuwardenu, Celette z Antverp) pojednávající o osudech tří žen za 2. světové války - viz též záhlaví AUTOŘI.

ISBN: 80-7281-029-4stran: 256 rozměry: 145x205 cena: 189,- Kč  ks  

Kniha Tanga z Hamburku je zařazena v těchto kategoriích:

Beletrie, memoáry,


Další knihy od tohoto autora

Colette z Antverp

Spisovatel, publicista, scénárista a profesor Univerzity of Washington se věnuje psaní knih, které jsou ve světě ceněny jako jeden z nejpůsobivějších obrazů holocaustu s důrazem na zachování lidské důstojnosti v situaci krajního ohrožení. Tímto námětem se zabývá i v židovské trilogii Leaa z Leeuwardenu, Tanga z Hamburku a Colette z Antverp, pojednávající o osudech tří žen za 2. světové války.

Kamarádi

Pozoruhodná kniha z tvorby české i světové literární legendy, profesora Univerzity of Washington, uzavírá volný cyklus sugestivních příběhů na klasické lustigovské téma - ztvárnění holocaustu na základě vlastních nepapomenutelných zkušeností. Další knihy A. Lustiga v nakladatelství Eminent - viz záhlaví AUTOŘI.

Tma a světlo světa

Novinka z tvorby literární legendy nevybočuje z rámce, který se pro A. Lustiga stal celoživotním údělem. Známý spisovatel, který se proslavil působivým ztvárněním vlastních zkušeností přežití holocaustu, vypráví na základě svých krutých zkušeností o osudech mužů a žen za 2. světové války.

Nakladatelství Eminent; email: eminent(zavináč)eminent.cz; GSM: +420 602 646 504
Distribuce: Emibooks, Jan Hradilek, Nová 184, 252 25 Zbuzany, GSM: +420 603 526 413, email: objednavky(zavináč)eminent.cz
Sklad: Jan Hradílek, Emibooks, Chýnice 1, náměstí